MobilyaYatak Odası

Yatak Odası İçin Gömme Dolap Modelleri

Yatak odası dekorasyonu için birçok kişi karar vermekte zorlanmaktadır. Yatak odası dekorasyon uygulamalarındaki ilk basamaklardan biri olan metre kareye göre dekorasyon tasarlanması önemlidir. Dar ve geniş yatak odalarında aynı dekorasyon ürünlerini kullanamazsınız. Gömme dolap modelleri yatak odası dekorasyonunda alan kazandıran dekorasyon uygulamaları arasında gösterilmektedir.

Gömme dolap modelleri seçimi için dikkat etmeniz gereken önemli dekoratif özellik, hazır üretilmiş gardıroplardan farklı olarak yatak odanızın geometrik yapısına uygun nitelikli dolap siparişi vermek olacaktır. Bu konuda da profesyonel bir yardım alacağınız gibi yatak odanızdaki hangi köşenin gömme dolap olarak tesis edileceğine siz de karar verebilirsiniz. Böylece hazır dolaplardan farklı olarak çok daha yüksek dekoratif özelliklere sahip nitelikli gömme dolaba sahip olabilirsiniz.

Yatak Odası İçin Gömme Dolap Modelleri

Gömme dolabın konumlandırma aşamasından sonra dolap kapaklarının seçimi de önemli bir basamağı ifade etmektedir. Bu basamakta çok çeşitli alternatifleriniz olacaktır. Klasik kapaklı gömme dolap modelleri seçebileceğiniz gibi zebra kapaklar ve kayar kapaklar da tercih listenizde olabilir. Bu özelliklerden hangisini seçeceğiniz biraz da yatak odası dekorasyonunda kullandığınız diğer ürünlerle alakalıdır.

Şık Gömme Dolap Modelleri

Gömme dolapların kapak seçiminin yanında çekmece sayısı ve kapakların hangi alanları kaplayacağı da doğru belirlenmelidir. Gömme dolap modelleri arasından tavana kadar uzanan gözlere sahip dolapları tercih edeceğiniz gibi daha yatak odası için daha minimalist çizgilerle oluşturulmuş gömme dolap modellerini de seçebilirsiniz.

Yatak Odası İçin Gömme Dolap Modelleri

Yatak odası dekorasyonu için kullandığınız tasarım ve stil çeşitlerini gömme dolapların göz ve kapaklarında da rahatlıkla kullanma şansınız vardır. Örneğin metalin ve camın yatak odası aksesuarlarında sıklıkla kullanılması durumunda gömme dolaplar için tercih edeceğiniz hammaddelerde de cam ve metalin kullanılması yatak odası dekorasyonu için pozitif katkı sunacaktır.

Gömme dolap modelleri belirlenirken dolapların modüler olmadığını unutmamak gerekir. Hazır üretilmiş birçok dolap modelinin modüler özellikleri sayesinde taşınma vb. durumlarda rahatlıkla demonte özelliği kullanılabiliyor ancak gömme dolap modelleri için böyle bir şansınız yok. Montajı yapılan gömme dolabın uzun yıllar size hizmet edeceğini düşünerek karar vermeniz olası yanlışların da önüne geçecektir.

Yatak Odası İçin Gömme Dolap Modelleri
Yatak Odası İçin Gömme Dolap Modelleri
Yatak Odası İçin Gömme Dolap Modelleri
Yatak Odası İçin Gömme Dolap Modelleri

1 Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close