Yatak Odası

Son Moda English Home Yatak Örtüsü Modelleri

Dönem trendlerinin oluşmasında sektörün öncü firmalarından biri olan English Home firmasının tekstil alanındaki ev ürünlerinin gerek kullanışlılık gerekse kalite anlamındaki üstünlüğü tartışılmaz. Sadece klasik İngiliz tarzını değil ihtiyacın ve müşteri isteklerinin yönlendirilmesi ile elde edilen tasarımları da English home tekstil ürünlerinde görmemiz mümkündür. Bu ürünlerden biri olan English Home yatak örtüsü modelleri bu sezon da adından sıkça söz ettireceğe benziyor.  Yatak örtüsü modelleri seçiminde firma merkezli düşünebileceğiniz gibi sadece model odaklı bir tercihte de bulunabilirsiniz.

English Home yatak örtüsü modelleri arasında temel ayrım üç şekilde gerçekleştirilmiştir. Bunlar, çok amaçlı yatak örtüsü modeli, yatak örtüsü takımı ve dekoratif örtüdür. Bu çeşit ve model belirlemesinde de müşteri isteklerinin sınıflandırılma ihtiyacı önemli bir yere sahiptir.

Son Moda English Home Yatak Örtüsü Modelleri

Çok amaçlı yatak örtüsü modelleri arasında çok farklı renk tercihinde bulunmak mümkündür. Seledon, gül kurusu, mavi,lacivert, lila ve mor renkler en çok beğenilen renkler arasında yer almaktadır.  Bu yatak örtüsü modelleri için kapitone dikiş ile belirlenmiş mikro fiber kumaş kullanılmıştır. Bu kumaşın yumuşak dokunuşa sahip olması sebebiyle sunduğu sıcaklık, oldukça rahat bir kullanıma sahip olmasını da beraberinde getirmiştir.

English Home yatak örtüsü takımları tek kişilik ve çift kişilik tercihlere göre üretilmektedir. Bu tercihler içinde de farklı ebatlandırmaların olduğunu belirtmek isteriz. Size uygun modelin seçiminde mutlaka ölçüleri de göz önünde bulundurarak bir tercihte bulunmanız gerekir. Daha çok pamuk ve polyester kumaşların kullanıldığı yatak örtüsü modelleri arasında farklı desen ve modellerin olduğunu da belirtmek isteriz.  Zaman zaman jakarlı kumaş çeşitlerin kullanımı ve bol desen uygulaması ile English Home yatak örtüsü modelleri oldukça şık ve rahat kullanım imkânı sunmaktadır.

English Home yatak örtüsü modelleri arasında bu yıl çok moda olan Shagyy desenli yatak örtüsü takımı sıcak tutan yapısı ve yapay kürk görünümü ile yatak odalarının dikkat çeken aksesuarları arasında da yerini alacak gibi duruyor. Bu yatak odası takımının kışlık ve farklı renklere sahip üretimlerinin olduğunu belirtmek isteriz.

English Home Yatak Örtüsü Çeşitleri

Gri, yeşil, pembe, mor, somon gibi renklerin sıklıkla kullanıldığı English Home yatak örtüsü takımında çok farklı desenleri de bulmanız mümkündür. Bu desenlerin sade olanlarının yanında çiçekli ve renkli olanları da yer almaktadır. Satın almadan önce desen ve renk belirlemesi ile ilgili mutlaka yatak odanızın toplam renk ağırlığını ve tasarım durumunu da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

Son Moda English Home Yatak Örtüsü Modelleri

Kış koleksiyonları arasında değerlendirilen püsküllü uçlara sahip English Home yatak örtüsü çeşitleri arasındaki Tassle rose desenli model, oldukça şık bir duruşa sahiptir. Bu modelin mor renk üzerine işlenmiş gül figürü ile yatak odalarınızdaki dekoratif katkısı üst seviyede olacaktır.

Geniş geometrik desenler içerisinde, farklı işlemelerin olduğu modelleri sevenler için Patchy cover çift kişilik yatak örtüsü güzel bir seçim olacaktır. Yastık kılıflarının uyumlu renklerinin farklı desenler ile oluşturulması sayesinde hem desen farklılığı dikkati çekmekte hem de yatak örtüsü takımı içindeki uyumu, başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

English Home yatak örtüsü başlığı altında incelediğimiz diğer bir grup da dekoratif örtülerdir. Bu örtülerin temel niteliği yapay kürk görünümlü olmasıdır. Bu görünüm yüzde yüz polyester ipliklerin uzun kullanımı sayesinde elde edilmektedir.

Farklı desen ve renklere sahip dekoratif örtüleri, özellikle orta sehpa üzerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu örtülerin salonunuza katacağı dekoratif katkının üst seviyede olacağını garanti edebiliriz.

Son Moda English Home Yatak Örtüsü Modelleri
Son Moda English Home Yatak Örtüsü Modelleri
Son Moda English Home Yatak Örtüsü Modelleri
Son Moda English Home Yatak Örtüsü Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close