Ev DekorasyonEv TekstiliGenç Odası

Genç Odası Perde Modelleri

Perde bir oda için en önemli dekorasyon ürünleri arasında yer almaktadır. Bu ürünlerin seçimi için de bazı hususlara özen gösterilmelidir. Özellikle çocuk odalarında, genç odalarında gerek duvar kağıtlarına, gerek mobilyalara gerekse de halı, kilim gibi ürünlere uyumlu olacak şekilde perde seçimi yapılmalıdır.

Eğer, genç odası takımı aldıysanız bu takıma uygun bir perde seçimi yapmalısınız. Genç odalarına özel olarak üretim yapan birçok perde markası bulunmaktadır. Aslında, perdenin desenine karar vermeden önce, zebra perde, fon perde, stor perde, saten güneşlik, jaluzi perde, ip perde gibi perde modellerinden birisine karar vermelisiniz.

Genç Odası Perde Modelleri

ZEBRA PERDE MODELLERİ

Genç odalarına özel olarak çok sayıda zebra perde modelleri üretilmektedir. Bambu zebra perdeler, düz zebra perdeler, genel desenli, taraftar, pileli, nakış işlemeli zebra modelleri bulunmaktadır. Bu modellerin istediğiniz renk ve desende üretimleri yapılmaktadır. Bu tür perde satışı ve üretimi yapan bir kurum ya da web sitesi üzerinden istediğiniz ürünün seçimini yapabilirsiniz.

FON PERDE MODELLERİ

Genç odalarına özel olarak üretilmiş bir başka perde modeli de fon perde modelleridir. Bu modeller kadife, tül, kombineli, desenli gibi isimlerle renk ve desenlerde üretilmektedirler. Bu modellerden genç odası için en çok tercih edilen modelin müzik notaları desenli olan fon perdeler olduğunu söyleyebiliriz. Bu modeli ise, çapa desenli, denizci desenli, araba desenli fon perdeler takip etmektedir.

Genç Odası Perde Modelleri

 STOR PERDE MODELLERİ

Her ne kadar stor perdeler daha çok oturma odalarında, salonlarda kullanılsalar da bazı modellerinin genç odalarında da tercih edilmekte olduğunu söyleyebiliriz. Stor perdelerden genç odaları için en çok tercih edilen desenler ise, daire baskılı desenli stor perdelerdir diyebiliriz. Stor perde üzerine istenilen renkler kullanılarak daire baskısı yapılabilmektedir.

Her nekadar bu yazımızda sizlere genç odası için perde modellerinde bahsetmiş olsakta sonuçta güzellik göreceli bir kavramdır. Anne yada babanın zevkleri bazı durumlarda çocuklar ile uyuşmaya bilir. Ebeveynler olarak kararlarımızı alırken çocuklarımızında fikirlerini ve önerilerini almaktan kaçınmamalıyız. Perde modelleri ile alakalı yazımızın sizler için faydalı olmasını umuyoruz. Sizler için derlediğimiz perde modelleri görselleri ile fikir sahibi olabilirsiniz. İstekleriniz, önerileriniz yada işlenmesini istediğiniz konular var ise yorum yaparak yada iletişim bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Genç Odası Perde Modelleri
Genç Odası Perde Modelleri
Genç Odası Perde Modelleri
Genç Odası Perde Modelleri

4 Yorum

  1. görsellerdeki perdelere bayıldım. Perde halı uyumuna da dikkat etmek lazım. yeni trendleri takip edebileceğimiz güzel bir platform oluşturmuşsunuz teşekkürler.

  2. Çocuklarımın odasındaki stor perdeleri atıp bir an önce üçüncü görseldeki perdeden almalıyımmmm.
    Ya bayıldımm ya resmen bayıldım. :))))

  3. Genç odası modellerinde önemli olan hareketli ve aktif renk seçmek bence. En azından biz çocuğumuz için o tarzda perdeler seçmiştik. Fiyat olarak pahalı olabiliyor bazen ama indirim günlerini yakalarsanız birçok yerden daha uygun paralara güzel ürünlere sahip olabiliyorsunuz.

  4. İlkokula giden kızım için perde modeli ararken sitenize rastladım. Çok güzel modellere yer vermişsiniz. Özel olarak sitenizde gördüğüm perdenin resmini gösterip diktireceğim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close