Ev DekorasyonMobilyaSalon

En Güzel Doğtaş Köşe Takımları

Ülkemizin önde gelen mobilya üreticilerinden olan Doğtaş mobilyanın köşe takımları ev dekorasyon uygulamalarında sıklıkla tercih edilen modellere sahiptir. Doğtaş koltuk takımı modelleri arasında da değerlendirilen köşe takımları için birbirinden farklı renkteki kumaşların desenleri ile salon dekorasyonunuz renklenecektir.

Köşe takımı seçimi yaparken salonunuzun ebatlarını ve geometrik yapısını da hesaba katmanız gerekir. Kullanacağınız Doğtaş koltuk takımı salon içindeki insan trafiğine mani olacak bir dizaynla yerleştirilmemelidir. Bu sebeple köşe takımı alırken de ölçüm yapmakta fayda var. Bu ölçüm ev dekorasyon uygulamalarında temel kural olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tek başına albenisi yüksek bir köşe takımı salonunuzda kullanıldığında alan daraltabilir ya da salondaki diğer dekorasyon ürünleri içinde negatif bir hava estirebilir. Bunu önlemenin yolu salonunuza alacağını doğtaş köşe takımı için diğer eşyaları da düşünerek karar vermektir. Gerekirse daha küçük ebatlı köşe takımları ile şık salon tasarımlarına da kavuşabilirsiniz.

En Güzel Doğtaş Köşe Takımları

Doğtaş Köşe Takımı Modelleri

Carina köşe takımı Doğtaş mobilyanın ebat alternatifleri de sunan köşe takımlarından biridir. Renk ve desen konusunda istediğiniz seçime uygun kumaşların da kullanılabileceği bu köşe takımıyla estetik bir salona sahip olmanız mümkündür.

Modern bir köşe takımı arayışı içerisindeyseniz Doğtaş koltuk takımı modelleri arasındaki Forte köşe takımını mutlaka listenize dâhil etmelisiniz. Koltuk rengi ile kırlent renklerindeki farklılığın uyumu sayesinde salon içerisindeki dekorasyon da kolaylıkla sağlanabilecektir. Diğer modellere oranla nispeten uzun ve yere açılı ayak yapısı sayesinde şık bir görünüm elde edilen Forte köşe takımının yatak olması da misafirlerinizi ağırlamada size avantaj sağlayacaktır.

En Güzel Doğtaş Köşe Takımları

Konforlu bir ev dekorasyon uygulaması planlıyorsanız doğtaş mobilyanın size sunduğu Porto köşe takımını da incelemelisiniz. Modern tasarımın konforla harmanlandığı bu köşe takımında hareketli sırt mekanizması da konfor artırıcı niteliği ile dikkat çekmektedir. Farklı renk ve desen alternatiflerine de sahip bu ürünün yeni sezonda birçok salonu dekore edebileceğini ifade etmeliyiz.

Yatak ve sandık olarak değerlendirebileceğiniz pratik kullanım özelliğine sahip bir köşe takımı istiyorsanız Matera köşe takımı Doğtaş koltuk takımı modelleri arasında sizleri bekliyor. Ev dekorasyon uygulamasında minimalist çizgileri tercih eden müşterilerin daha çok seçtiği bu köşe takımı da salonunuza dinamizm kazandıracaktır.

En Güzel Doğtaş Köşe Takımları
En Güzel Doğtaş Köşe Takımları
En Güzel Doğtaş Köşe Takımları
En Güzel Doğtaş Köşe Takımları
En Güzel Doğtaş Köşe Takımları

2 Yorum

  1. Çok güzel ürünler var, birde fiyatları uygun olabilse evimi yenilemek istiyorum :))

  2. Bu modelleri 2 gün önce gördüm ve bu gün iş çıkışı Doğtaş’a gidip köşe takımlarına baktım fakat bu modellerin 5 ve 6.sını göremedim. Hatta orada çalışana bu köşe takımlarının resimlerini gösterdim fakat sipariş üzerine getiriyorlarmış. Ama 2. ve 3. köşe takımlarını orada gördüm ve fiyatları biraz pahalıydı. Çünkü biraz daha tasarım açısından zengin olduğu ve ekstra olarak tekli koltukta olduğu için fiyatta oynama oluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close