AksesuarSalon

Dekoratif Oturma Odası Aksesuarları

Aksesuar

Bir nesneyi daha kullanıma uygun ve daha cazip ve çekici hale getirmek için eklenilen eşya aksesuardır. Eviniz de veya odanız da büyük değişiklikler yapmadan odanızın veya evinizin havasını aksesuarlarla değiştirebilirsiniz. Dekoratif nesneler evinizi renklendirmek ve istediğiniz tarza uygun hale getirmek için idealdir. Bu tür durumlarda aksesuarlardan faydalanabilirsiniz. Büyük masraflar gerektirmeksizin ufak bütçelerle evinizi şık bir hale getirebilirsiniz. Seçtiğiniz ve evinizde kullandığınız aksesuarlar sizin tarzınızı yansıtır unutmayınız.

Oturma Odası Aksesuarları

Dekoratif Oturma Odası Aksesuarları

Ev Ağacı

Fotoğraflarınızı bir ağaca asmak ve bu ağacın duvarınızda çok modern bir görünüm sağlaması. Ailenizin fotoğraflarınızı astığınız duvarınıza bir ağaç çizdirin. İsterseniz çıkartma gibi olan stickerlardan da yardım alabilirsiniz. Hem dekoratif hem de kullanışlı bir aksesuardır.

Kilimler

Geometrik desenlere sahip kilimler, kilim olmaktan çıkacak ve aksesuar kategorisine girecektir. Oturma odanıza hem stil bir görünüm hem de şirin bir ambiyans katmak isterseniz kilimlerden yardım alabilirsiniz.

Dekoratif Oturma Odası Aksesuarları

Saat

Her oda da bulundurduğunuz saatlerin de artık tasarım olanları mevcuttur. Tasarım bir saati oturma odanıza asabilirsiniz. Misafirleriniz saatinizden gözünü alamayacaktır.

Mumlar

Romantik bir ortam yaratmak için sıkça kullandığınız mumlar aslında evinizin her odası için uygun. Mumlar artık romantikliği çağrıştırmaktan çok bir aksesuar olarak akla gelmektedir. Çeşit çeşit bir sürü mum var. Rengarenk ve güzel kokulu olanları tercih edip oturma odanızı daha dolu ve daha huzurlu bir hale getirebilirsiniz. Mum ışığının o hafif ışığı bütün gün yorulmuş sizi rahatlatacaktır. Mumları her odanız da kullanınız. Mumlar artık dekorasyon için büyük bir önem taşıyor.

Dekoratif Oturma Odası Aksesuarları

Biblolar

Eskiden melek biblolar vardı. Ama artık fazlasıyla biblo çeşidi var. Melekler, filler, narlar vb. sizde kendinize ve oturma odanızın renklerine konseptine uygun biblolar alabilirsiniz.

Duvar Rafları

Oturma odanız büyük ve genişse duvarlarınızın boşluğundan sıkıldıysanız oldukça dekoratif raflar yaptırabilirsiniz. Bu raflara biblolarınızı, mumlarınızı veya kitaplarınızı koyabilirsiniz. Duvar raflarınızı rengarenk boyayabilirsiniz. Bütünlük sağlamak isterseniz de duvarınızla aynı renge veya mobilyalarınız da ağır basan renklerle uyum yakalayabilirsiniz.

Kırlentler

Koltuklardan ayıramadığınız dekoratif bir objedir kırlentler. Her stile her zevke uygun kırlent bulmak mümkündür. Oturma odanızdaki Koltuklarınız düzse desenli kırlentler seçebilirsiniz. Desenli ise düz kırlentler tercih etmelisiniz.

Dekorasyon evin süslemesi değil, evi, yaşayan bir ev haline getirmektir.

Dekoratif Oturma Odası Aksesuarları
Dekoratif Oturma Odası Aksesuarları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close