Yatak Odası

Cıvıl Cıvıl Renkli Bez Dolap Modelleri

Daha çok bekârların ve öğrencilerin tercih ettiği bez dolap modelleri yatak odaları için hem dekoratif hem de ekonomik çözüm önerileri sunmaktadır. Bez dolap için geçmiş yıllarda çok fazla alternatifiniz yoktu ancak günümüzde birçok farklı model ve renkte bez dolap bulmak mümkündür. Bez dolap modelleri seçiminde dikkat etmeniz gereken başlıklara değinmek isterim.

Kaliteli malzemeye sahip bir bez dolap, size istediğiniz zaman dilimi içerisinde mağdur etmeden hizmet edecektir. Malzeme kalitesini elinizle tespit etmeniz çoğu zaman mümkün değildir. Bu sebeple bez dolap modelleri üretiminde kullanılan malzeme içeriklerine bakmanız bu konuda yanılmanızın da önüne geçecektir. Kalitesiz malzemeler ile üretilmiş bez dolapların kullanımı hem insan sağlığı açısından riskler oluşturur hem de dekoratif duruş ve kullanım ömrünü zayıflatır.

Cıvıl Cıvıl Renkli Bez Dolap Modelleri

Bez dolap modelleri seçerken ihtiyacınız olan raf sayısını ve askılık uzunluğunu biraz geniş tutmanızda fayda vardır. Her ne kadar kullanmam diye düşünseniz de kıyafetlerin çok çabuk arttığı zaman diliminde yaşıyor olmamız bu tezinizi boşa çıkaracak ve bu durum, kısa zamanda kıyafetler için yer aramaya başlamanıza neden olacaktır.

Oda Dekorasyonu ve Bez Dolap Modelleri

Bez dolap modelleri arasından odanın içerisindeki diğer eşyalara uyumlu bir seçim yapmak da önemlidir. Bunun için odanın duvar rengi, mobilyalarının rengi ve stili de dikkate alınmalıdır.

Çok fazla renk alternatifine sahip olmak bez dolap modelleri tercihinde kolaylık sağlamaktadır. Gri, beyaz ve açık renkler gibi standart dekoratif duruşa sahip bez dolap modelleri olduğu gibi mor, kırmızı, yeşil gibi iddialı renklere sahip bez dolaplar da vardır.

Cıvıl Cıvıl Renkli Bez Dolap Modelleri

Dilerseniz figürlü kumaşa sahip bez dolapları da tercih edebilirsiniz. Özellikle çocuk odası, genç kız ve erkek odası için düşünülmüş bu dolapların oda içerisinde odak noktası oluşturarak ilginin kendi üzerinde olmasını sağlaması gibi bir özelliği de vardır. Tabii bu özelliğinin geçerli olabilmesi için odadaki diğer aksesuarların nispeten daha sade niteliklere sahip olması gerekir.

Bez dolap modellerinde dolabın fermuarla açılış yönü, fermuar kalitesi ve raflarının taşıma kapasitesi de tercihinizde önemsemeniz gereken özelliklerdendir. Bazı bez dolaplar kalitesiz raflara ve fermuarlara sahip olduğu için kısa zamanda deforme olabilmektedir.

2 Yorum

    1. Merhabalar Osman bey, sitemizde kullanılan bilgiler ve görseller sadece tanıtım amacı iledir. Okuyucuları bilgilendirmek amaçlıdır. Sitemizde herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close