Duvar KağıtlarıEv Dekorasyon

2018 En Güzel Duvar Kağıdı Modelleri

2018 duvar kağıdı modelleri de geçen yıllardaki popülaritesini sürdürmeye devam edecek gibi gözüküyor. Son yılların gözde duvar aksesuarlarından olan modern duvar kağıdı çeşitleri seksenli yıllardan kalma alışkanlıkların ve zengin görünümün teknolojik gelişmeye uygun şekilde harmanlanması ile tekrar gündeme geldi.

Günümüzde çok çeşitli özelliklere sahip duvar kağıdı modelleri görebilmekteyiz. Bu modellerin belirgin özelliklerinden biri yangına karşı dayanıklı malzemelerden üretiliyor olmasıdır. Bu malzemeler aynı zamanda bayanların oldukça zamanını alan temizlik işlerinde de bayanlara yardımcı olmaktadır. Leke tutmayan, temizlenmesi kolay duvar kağıdı modelleri sayesinde evlerin atmosferi dekoratif anlamda da pozitif bir enerjiye kavuşacaktır.

2018 yılı için belirlenen duvar kağıdı modelleri her ev dekorasyonuna hitap edecek genişlikte bir yelpazeye sahiptir. Bu modern duvar kağıdı çeşitlerinden özellikle, salon için kullanılacak olanlarda dikkat edilmesi gereken temel özellik, salonda bulunan mobilya desen, renk ve nitelikleri ile bütünleşecek modellerin seçilmesidir. Böylece duvar kağıdı ile duvarlarınızda oluşturduğunuz dokunun enerjisi tüm salon içerisinde rahatlıkla hissedilebilecek bir atmosfere kavuşabilir.

2018 En Güzel Duvar Kağıdı Modelleri

Modern duvar kağıdı seçiminde kullandığınız mekanın toplam dekorasyon içerisindeki ünitelerin hatları da etkilidir. Eğer yumuşak ve kıvrımlı geçişlere sahip mobilya ve aksesuar ürünlerinin olduğu bir mekânı için duvar kağıdı seçiminde bulunacaksanız duvar kağıdındaki desenlerin keskin ve süreklilik arz etmesi sayesinde zıt bir uyum yakalayabilirsiniz.

Duvar kağıdı modelleri arasından yapacağınız tercihte renk seçiminin de oldukça etkili dekoratif sonuçlar almanızı sağlayacağını unutmayın. Bu sonuçların elde edilmesi için koridor ve banyo gibi nispeten daha az güneş ışığı alan ve dar bölgelerde açık renkli duvar kağıdı modellerini seçmeniz yerinde bir tercih olacaktır. Geniş ve beyaz bir banyoya sahipseniz pastel renkler ve sütlü kahverengi duvar kağıdı modelleri ile istediğiniz dekoratif güzelliği yakalayabilirsiniz.

2018 En Güzel Duvar Kağıdı Modelleri

Bu Yılın Duvar Kağıdı Modelleri

Bu yılki duvar kağıdı modelleri geçmiş yıllardan kalan alışkanlıkla birçok farklı dekorasyon uygulamasına hitap edecek şekilde tasarlanmış. Tasarımlar arasında çok renkli ve sabit desenli olanların dikkat çekici şekilde arttığını gözlemleyebiliyoruz. Müşteri isteklerine göre de değişkenlik gösteren duvar kağıdı üretiminin oldukça fazla desen ve renk kombinasyonları bulunmaktadır.

Modern duvar kağıdı tercihinde evin her bölgesi için ayrı bir desen ve renk düşünebileceğiniz gibi bütünsel bir yaklaşımla da tüm ev için aynı desenlere sahip duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz. Bu seçimde aslında evin toplam dekorasyonundaki uyum da etkilidir. Salon için aldığınız mobilya ve dekorasyon ürünlerinin oturma odası, mutfak, yatak odası gibi evin diğer bölümleri için de uyumlu bir tasarıma sahip olması durumunda kullanacağınız duvar kağıdı modeli de her ev bölümü için aynı olabilir.

2018 En Güzel Duvar Kağıdı Modelleri

Dilerseniz her ev bölümü için ayrı bir duvar kağıdı modeli seçerek insanların, farklı atmosferler arasında geçiş yaşamasını da sağlayabilirsiniz. Salonunuz sade ve minimalist çizgilere sahip dekorasyon ürünleri ile döşenmişse beyaz ya da açık renklerin hâkim olduğu duvar kağıdı modelleri tam da istediğiniz sonucu almada size yardımcı olacaktır. Sade döşenmiş mekânlarda kullanılacak tek desenli ve süreklilik arz eden duvar kağıdı çeşitleri de ortamdaki havanın tekdüzeliğini kaldıracak fırsatların yakalanmasını sağlayacaktır.

Sanatsal yönünüzü duvar kağıdına da yansıtmayı istiyorsanız renkleri ve desenleri ile odalarınızı süsleyecek 2018 duvar kağıdı modelleri istediğiniz nitelikleri ile ev dekorasyonunuzun tamamlayıcısı olacaktır.  Bu sanatsal duvar kağıdı modelleri arasında sulu boya tablo görünümlü olanların yanında soyut, gerçeküstü figürlere sahip olanları da bulunmaktadır.

Banyolar için kullanacağınız duvar kağıdı modelleri arasından dilerseniz küçük taş figürlerinden oluşan çeşitleri seçebilir ya da beyaz zemin üzerine ince siyah çizgilere sahip modern duvar kağıdı görünümlerini kullanabilirsiniz.

2018 En Güzel Duvar Kağıdı Modelleri
2018 En Güzel Duvar Kağıdı Modelleri
2018 En Güzel Duvar Kağıdı Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close