AksesuarEv Tekstili

2018-2019 Perde Modelleri

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Perde seçimi, her yıl değişen özellikleri ile bayanların dikkatini çekmeye devam ediyor. Her yıl yenilenen perde modelleri için evinizi yeni baştan dizayn etmenize gerek yok. Birçok alternatife sahip perde modelleri sayesinde siz de sizin için uygun perdeleri seçebilirsiniz.

Perde seçimi her oda için ayrı ayrı değerlendirilmesi gereken detaylardandır. 2018-2019 perde modelleri de size sunduğu geniş tercih yelpazesi ile ev dekorasyonuna oldukça pozitif katkılar sunacaktır.

Salon perdeleri için seçim yapmadan önce salon mobilya takımınızın rengi, tarzı, desenleri de dikkate alınarak bir tercihte bulunulmalıdır. Ayrıca küçük ebatlara sahip salonlar için daha açık renkli perdeler seçmek salonun ferahlığına da katkı sunacaktır. Güneş ışınlarını çok fazla geçirmeyen kalın tül perdelerin dar salonlar için kullanılmasını tavsiye etmiyoruz.

Tül perde modelleri 2018-2019 yılında da trend olmaya devam ediyor. Şıklığı, göz kamaştıran desenleri ile nakışlı ve brode işlemeli tül perdeler özellikle salonlarda ve oturma odalarında sıklıkla tercih edilmektedir.

Stor perde modelleri modern tasarımlara sahip salon, oturma odası ve mutfak pencerelerinde oldukça estetik çözüm önerileri getirmektedir.  Stor perde seçimi yaparken kalitesi, pencereniz ile uyumu ve oda içerisindeki diğer dekorasyon ürünleri de düşünülerek seçim yapılmalıdır.

2018-2019 Perde Modelleri

2018-2019 Trend Perde Modelleri

Perde tercihi sadece salon ve oturma odası ile sınırlı değildir. Yatak odaları, mutfaklar, çocuk odaları için de şık seçimler yapmak evinizin toplam dekorasyon kalitesine katkı sunacaktır. Bu sezon trend perde modelleri arasında stor perdeler, fon perdeler, zebra perdeler, jaluzi perde, dikey perde, kadife perde ve tül perde çeşitleri oldukça dikkat çekici tasarımları ile örnek gösterilebilir.

Otantik perde oluşturma isteğiniz varsa kenarları dantelli ya da farklı desenleri ile dikkat çeken kumaşların kullanıldığı perde modellerini tercih edebilirsiniz. Tabii ki bu tercihte mutlaka perdeyi kullanacağınız mekanın da aynı tarzda döşenmiş olması gerekmektedir.

2018-2019 Perde Modelleri

Brode işlemeli tüller her sezon olduğu gibi bu sezon da hanımların tercihleri arasında yer almaktadır. Farklı işlemelere sahip bu perdelerin tasarımlarının değiştirilerek farklılık oluşturulması da mümkündür.

Çocuk odası için zebra perde modeli seçecekseniz odanın tematik görünümüne katkı sunacak desenlere sahip perde modelleri seçmenizde fayda vardır.

Sizler için hazırladığımız 2018-2019 Perde Modelleri galerimize göz atabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı ve görüşlerinizi lütfen bizlerle paylaşınız.

2018-2019 Perde Modelleri
2018-2019 Perde Modelleri
2018-2019 Perde Modelleri
2018-2019 Perde Modelleri
2018-2019 Perde Modelleri
2018-2019 Perde Modelleri
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

1 Yorum

  1. bir erkek için zorlu süreçlerden birisidir eşin perde seçimi. Perdeyi almak kolay da seçebilmek te keşke kolay olabilse…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close